Karjeros galimybės

Kauno miesto socialinių paslaugų centras į savo komandą ieško psichologo (terminuota darbo sutartis, visu etatu). Daugiau informacijos paspaudus čia - psichologas.  Norėdami pretenduoti į šią poziciją dokumentus siųskite el. p.: r.kaminskiene@kaunospc.lt iki 2022 m. rugpjūčio 12 d. darbo dienos pabaigos. 
Informacija dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo. Kandidatuodami ir teikdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs pateikiate Kauno miesto socialinių paslaugų centrui savo asmens duomenis. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik personalo atrankos tikslais, laikantis Kauno miesto socialinių paslaugų centro asmens duomenų tvrakymo taisyklių, patvirtintų Kauno miesto socialinių paslaugų centro direktoriaus 2019 m. spalio 24 d. įsakymu Nr. V-64 reikalavimų. Taip pat, informuojame, kad Jūs galite el.p.: info@kaunospc.lt paprašyti šią informaciją ištaisyti ar ištrinti.
Norėdami prisijungti prie Kauno miesto socialinių paslaugų centro komandos savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: info@kaunospc.lt. 
Informacija atnaujinta 2022-07-28